אליסיום סדרת חליטות הצמחים

  

הריפוי באמצעות צמחי מרפא נעשה מזה עשרות אלפי שנים וככל שהעולם נחשף לרפואה האלטרנטיבית המשלימה גדלה ההבנה עד כמה צמחים אלה מרפאים. מגוון צמחי המרפא הינו עצום וכמעט לכל בעיה בריאותית שיש לנו אנו יכולים למצוא פתרון בעזרת צמחי המרפא. השימוש בהם מאזן ,מחזק ומחזיר לגוף הרמוניה ורוגע.

צמחי מרפא בצורתם הבסיסית, מופיעים כחלקי צמח יבשים: עלים, גבעולים, פרחים, פירות, זרעים, גרעינים, גבעולים, פקעות וכו' ובמצבי צבירה שונים: שלם, שבור/גרוס, אבקה או נוזל/שמן, לשימוש גולמי כחליטה או מרתח, לשתיה או עיסוי/מריחה חיצוני,

או כחומר גלם המשמש לייצור מיצוי נוזלי (טינקטורה), יבש (אקסטרקט) או משחה.

השימוש בצמחי מרפא בטוח לילדים ומבוגרים כאחד , כמו כן הטיפול בילדים הוכח כטיפול מהיר ומוצלח. ברפואת צמחי המרפא לרוב לא נותנים צמח בודד אחד אלא תערובת של מספר צמחים. שילוב מספר צמחים מספק טיפול כוללני ואפקטיבי יותר, אשר מגביר באופן משמעותי את תהליך הריפוי.

 

אלסיום חליטות צמחים הינם מוצרים בלעדיים אשר כולם מבוססים על  טהרת צמחי המרפא וחומרים טבעיים. כל המוצרים עוברים תהליכי ייצור קפדניים, המבוצעים תחת תקנים בינלאומיים - המבטיחים איכות ללא פשרות על מנת לספק את המוצר הטוב ביותר לך ולמשפתך.

 

  

חליטת צמחים המסייעת לעיכול בריא. חליטת "קמומילון" של אליסיום הינה חליטה המסייעת לכאבי בטן טורדניים, משפרת את היציאות ומפחיתה כאבי גזים.

חליטת צמחים לשינה מתוקה ולילות רגועים. חליטת "מליסון" של אליסיום מרגיעה ומקנה  שינה עמוקה ונעימה במיוחד לפעוטות בעלי קשיי הרדמות. צמחי החליטה הינם צמחים הידועים כבעלי השפעה מרגיעה.

חליטת צמחים המסייעת לאורך שלבי צינון ושיעול טורדני . חליטת "סמבוקון" של אליסיום מייבשת נזלת ומסייעת בפתיחת דרכי הנשימה, מקנה נשימה אוורירית יותר. ​

קמומילון

סמבוקון

מליסון

 *חליטות הצמחים הינן אורגניות! אינן עוברות ריסוס ואינן במגע עם חומרי הדברה!

לכן יש לברור את העלים היטב טרם השימוש. כמו כן חובה לשמור את החליטות בקירור  על מנת לשמור על איכותן ואריכות החליטה!